Letní jazykové kurzy s Correctem

Taky si vybíráte dovolenou podle toho, jestli se v dané zemi domluvíte? Taky máváte rukama nohama a vydáváte neandrtálské zvuky, kdykoliv se vás v Brně někdo zeptá na cestu nebo jak se dostane do hotelu? Je vám trapně? Už být nemusí – intenzivní letní jazykové kurzy vám hodí záchranný kruh. Protože kolik řečí umíš, tolikrát se dorozumíš.
Studium probíhá ve skupinkách 4-8 lidí, takže vlastně taková menší rodinka, která se snaží o jedinou věc, nebát se promluvit v cizím jazyce nahlas. Můžete si vybrat mezi letními intenzivními kurzy nebo celoprázdninovými kurzy.


Intenzivní letní kurzy 2017

Probíhají v dopoledních, odpoledních a večerních hodinách. Nemusíte se tedy už brzy ráno někam hnát. Kurz je určen nejen pro ty, co potřebují své jazykové znalosti oprášit, ale také pro ty, kteří se chtějí jazyk rychle naučit. Příjemní lektoři zaručí uvolněnou atmosféru, žádná škola, kde učitel pomalu neví, o čem mluví, a tak jen na tabuli vypisuje slovíčka a jejich překlad, nehrozí! Rychle, hravě, efektivně! To je heslo naší doby. A protože je uspěchaná, musí se i ostatní přizbůsobit. Výhodou je, že tady vám z toho nehrozí stres ani kolaps. Možná tak ze smíchu, protože přeřekneme se každý rád.

Celoprázdninové letní kurzy 2017

A co vy, kteří jste se minulé prázdniny nudili? Pořád dokola to stejné, koupaliště je fajn, ale každý den? Večer si pustíte film, pohodička. Mno ale ten, na který se chcete zrovna koukat, nemá titulky, jazyk ovládáte trošku nebo vůbec? No problem! Právě pro vás je určený celoprázdninový letní kurz. Jedenkrát týdně 90 min. a oprášíte si své školní znalosti. Navíc máte celé prázdniny program zaručen, tak dlouho totiž trvají.

Veškeré podrobné informace si můžete zjistit na webových stránkách www.jc-correct.com. Včetně výčtu jazyků, kterých je opravdu dostatek a vybere si snad každý z vás. Jazyková škola se nachází v centru Brna na ulici Kozí 2.

Petra.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..