Návod jak na ženy aneb nezůstaňte svobodným mládencem

Jste zrovna single a nedaří se Vám navázat smysluplný vztah? Lámete si hlavu nad tím, proč Vaše rande nevychází a ač se snažíte sebevíc, nevidíte žádnou odezvu? Možná je na čase se trochu zamyslet a změnit modus operandi.

Jakkoliv se to zdá nefér, více než polovinu z celkového dojmu, který na ženu uděláte, tvoří dojem první, což tedy znamená zapůsobit na ni během prvních pár sekund. Pokud tohle nezvládnete, mohou být Vaše šance u vybrané dívky nenávratně pryč.

Až tedy zase půjdete do společnosti nebo přímo na domluvené rande, co takhle si dát na sobě trochu záležet? Ženy mají rády upravené, voňavé muže, kteří o sebe v rozumné míře pečují. Důležitým prvkem je také to, co máte na sobě, i když zrovna tohle se může zdát přinejmenším povrchní. Ukažte ale ženám, že nejste žádný „vandrák“, jehož nejoblíbenější dress code tvoří trenýrky a nátělník, případně ponožky v sandálech. Pokud tohle splníte, co ale dál?

  • Zaujměte ji

Je jedno, jestli sedíte v restauraci u večeře nebo jste se právě seznámili v baru, ženy mají rády sebevědomé muže, kteří dokážou slovně zaujmout. Buďte příjemným společníkem, udržujte nenucenou konverzaci a oční kontakt. Hlavně nemlčte, nenechte na ženě, aby hovor musela vést ona, aby měla pocit, že když jste s ní, nudíte se.

  • Buďte vtipný

Tak trochu tohle souvisí s bodem číslo jedna. Nejde o to sypat z rukávu jeden trapný vtip za druhým, ale spíše nebrat se zas tak vážně. Neberte si věci osobně, dokažte se zasmát i sám sobě. Pokud se smějete Vy, bude se smát i ona. Vyprávějte historky ze života, zajímejte se o její veselé příhody. Vytvořte pozitivní atmosféru a energii.

  • Pečujte o ni a překvapte ji

Chtějte, aby se s Vámi cítila jako princezna. Ženy milují muže s velkým „M“, kteří jim dokazují svůj zájem a lásku, ovšem nevtíravým způsobem. Vymyslete pro ni něco, co víte, že ji potěší, může to být piknik při západu slunce, nebo snídaně do postele, můžete připravit domácí večeři při svíčkách nebo jí zaplatit kosmetiku. V nápadech se meze nekladou, a ať vymyslíte cokoliv, věřte, že ona to ocení. Ženy chtějí muže, kteří je budou tak trochu vést, o které se mohou opřít.

Možná už teď jste si uvědomili, co vlastně děláte špatně a co byste mohli udělat líp, a pokud chcete být opravdu neodolatelným, zkuste se podívat na další zajímavosti na www.jaksbalitholku.eu.

Ať si vezmete některá doporučení k srdci nebo ne,  je důležité především to, abyste při seznamování zůstali sami sebou, byli uvolnění a dokázali Vaší vyvolené, že zrovna Vy jste pro ni ten pravý! A pokud naše rady a tipy nezafungují, poohlédněte se jinde, protože přece PRO JEDNO KVÍTÍ SLUNCE NESVÍTÍ. Hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..