Šťáva z červené řepy

Často na internetu čtu, že maminky nemají energii. Unavuje je vlastně i vstát z postele. Někdo si řekne, že si jen musí neustále stěžovat a vlastně nemají na co, když si doma válí šunky. Já jsem ale ještě nedávno byla v obdobné situaci a přemýšlela jsem, čím to může být. Ne že bych toho přes den neměla moc na práci, ale taky nepracuji v dole, nemám dvě zaměstnání apod. Takže zbývá strava, protože spím dobře.


Doposud jsem jedla dost šíleným způsobem. Nepravidelně a převážně nezdravě. Možná i díky tomu jsem kojila jen tři měsíce. Moje snaha dohnat vše v těhotenství sice přinesla určité ovoce, ale vše devět měsíců nezachrání. Navíc jsem nabrala 24 kg, což není zrovna málo. Přebytečná kila pořád shazuji a energii mi vrátily ovocné a zeleninové šťávy. Nebyla jsem a nejsem schopná sníst přes den dostatečné množství ovoce a zeleniny. Tak si místo toho ředím šťávy a musím říct, že energie se dostavila. Už jsem pouze přirozeně unavená. Hlavně úměrně tomu, co jsem přes den dělala.

Nikdy bych nevěřila, že to tak zabírá. Neříkám, že mi to hned ze začátku chutnalo. Ale časem jsem šťávám přišla na chuť a už bych je z jídelníčku nevyřadila. Zlepšila se mi i pleť a vlasy. Nejraději piji šťávu z červené řepy. Pokud si ji hodně zředíte, není to do začátku takový šok. Jinak má dost zemitou chuť. Tak nazdraví. A čím se dopujete vy?

Petra


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..