Buddha náramek- Lenka Pallová, Dis. – rozhovor

  • Proč jste zvolila zrovna tento název firmy?

Název Buddha náramek přišel tak nějak sám od sebe. Věnuji se převážně tvorbě náramků a právě náramky mají podle buddhistického učení léčivou moc pro mysl, navracejí klid a uvádějí celý organismus do rovnováhy.


  • Z jakého materiálu pracujete? Jak probíhá Váš pracovní den?

Pracuji s minerálními a dřevěnými korálky, které doplňuji bižuterními komponenty a komponenty ze stříbra.

Můj pracovní den je velmi různorodý. Odpovídám na e-maily zákazníkům, kompletuji objednávky a následně zasílám balíčky.

Pravidelně zveřejňuji příspěvky na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter a Google+. Mezi příspěvky patří informace o nových produktech, akcích a soutěžích, které pořádám několikrát do roka.

Vedle této činnosti připravuji nové náramky, které poté fotím a zadávám na e-shop. Většinou náramky či jiné šperky fotím v exteriéru (venku), tak někdy je třeba vyčkat na pěkné slunečné počasí 🙂

Také je třeba průběžně objednávat u dodavatelů nové korálky a komponenty.

Tato práce nemá pracovní dobu, jak jsme zvyklí u „běžných“ zaměstnání. Mnohdy objednávky, které přijdou během víkendu, kompletuji i v neděli, aby balíčky mohly vyrazit za svými majiteli již v pondělí.

  • Jak dlouho trvalo vybudovat si na trhu jméno?

Na trhu se pohybuji již druhým rokem a snažím se především o individuální přístup, tedy ne prodávat náramky či jiné šperky jak na běžícím páse. Myslím, že i díky tomuto přístupu se spokojení zákazníci rádi vracejí a doporučují svým blízkým, a tím i e-shop stále roste a může nabízet mnoho nových krásných šperků.

  • Co pro Vás znamená věnovat se této práci?

Tuto činnost nevnímám jako práci či zaměstnání, ale spíše jako svůj celoživotní koníček, který mě velmi naplňuje. Práce s kameny přináší do mého života zvláštní klid na duši a určité naplnění. Jsem nesmírně vděčná, že si tímto způsobem kamínky našly cestu do mého života a mohu se o jejich kouzlo a moc podělit s ostatními.

  • Jaký minerální kámen máte nejraději a proč právě práce s touto přírodní surovinou?

Mezi mé oblíbené minerální kameny patří hematit a růženín, ale každý kámen má své individuální kouzlo 🙂

Vždy jsem se zajímala o esoteriku a věci mezi nebem a zemí. Fascinuje mě krása přírody včetně minerálů. Svoje první přívěsky z hematitu a následně i náramky jsem měla již jako dospívající, avšak práce s minerály ke mně přišla až o mnoho, mnoho let později.

Minerály přináší nejenom krásu na pohled, ale díky své energii pohlazení po duši a vnitřní klid. Jsou našimi pomocníky, kteří jsou připraveni nám kdykoliv pomáhat a stát při nás v těžkých chvílích našeho života.

  • K čemu slouží lapače snů? Kam v místnosti je umístit?

Lapače snů jsou velmi starým indiánským způsobem jak zahnat zlé sny a mít klidný spánek. Špatné sny uvíznou v síti lapače a jsou zničeny denním světlem, naopak dobré sny sklouznou po pírkách do hlavy spícího.

Lapače se většinou umisťují do ložnice nad postel. Lapače snů jsou ale také dobrými regulátory proudění energie čchi. A právě pro zlepšení této energie je dobré zavěšení na stěnu. Pokud si přejete rozptýlit škodlivé energetické toky, zavěste lapač přímo do středu místnosti.

Sama mám jeden fialový lapač zavěšen v ložnici 🙂

  • Čím jsou vaše lapače ojedinělé?

Nabízím lapače snů s přírodními peříčky doplněny většinou korálky či kamínky. Lapače jsou v různých velikostech od těch nejmenších s délkou 13 cm po velké lapače s délkou 65 cm a několika obručemi.

Většina lapačů je v pěkných světlých a přírodních barvách.

Zákazníci mohou zakoupit i lapače snů s vyobrazením vlků, které jsou velmi oblíbené.

Všechny lapače jsou zasílány v dárkovém balení.

  • Děláte je i na míru zákazníků?

Na míru sestavuji zákazníkům většinou jen náramky z minerálů, tzv. náramek na přání. Zákazník si může vybrat, z kterých kamenů by rád náramek měl, a také poskytuji individuální úpravy náramků, např. zmenšení či zvětšení náramku nebo doplnění o speciální symbol.

  • Kde všude Vás mohou potenciální nákupčí kontaktovat?

Potenciální zákazníci mě mohou kontaktovat přímo přes e-shop www.buddhanaramek.cz, na e-mailu: info@buddhanaramek.cz či telefonicky na čísle 736 205 273.

Děkuji za pěkný rozhovor. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací.

Připravila: Petra Procházková

 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..